Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye Trans Lojistik A.Ş

Paketleme Yapıyormusunuz ?

Uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerimiz de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda profesyonel personellerimiz ile kaliteli ve modern eşya ambalajlama hizmetleri sunuyoruz. Eşyalarınızın eski konumundan yeni konumuna sağlıklı taşınabilmesi adına yapılması gereken detaylı paketleme ve ambalajlama hizmetleri tarafımızca eksiksiz bir şekilde yapılabilmektedir.

Taşınma süreci ne kadar sürüyor ?

Uluslararası evden eve nakliyat sektörün de taşınma işlemleri, Taşımanın yapılacağı yerin km uzaklığına ve taşıma esnasında kullanılması düşünülen güzergaha göre 24 saat – 30 gün arasında değişiklik gösterebilmektedir. Bu sürecin sizler için en aza indirgenebilmesi için firmamız yetkilileri ile yapacağınız anlaşma anında bu durumunuzu belirtmenizi tavsiye ve rica ederiz.

Ne tür ambalajlama malzemesi kullanıyorsunuz?

Eşya Ambalajlama hizmetlerin de kansorojen madde içermeyen Dünya sağlık örgütleri tarafından onaylanan ambalaj ürünleri kullanımı gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın eski konumundan yeni konumuna sağlıklı, modern ve profesyonel bir şekilde taşınabilmesi için ambalajlama hizmetlerinin profesyonel yapılması oldukça önemli bir etken olarak bilinmektedir. Firmamız tarafından sunulan profesyonel eşya ambalajlama hizmetleri sayesin de eşyalarınızı gönül rahatlığı ile taşıtabilirsiniz.