Denizyolu Taşımacılığı

Anasayfa » Denizyolu Taşımacılığı

TÜRKİYETRANS Lojistik olarak sunmuş olduğumuz hizmerler içerisinde denizyolu taşımacılığı da bulunmaktadır. Denizaşırı ülkelere yapılacak olan taşımacılıklarda genellikle konteyler içerisinde taşımacılık işlemleri gerçekleştirilmektedir. Avustralya, Uzakdoğu ve Amerika bölgelerine taşımacılık işlemleri deniz yolu ile 30-45 günlük bir zaman zarfında gerçekleştirilmektedir.
Denizyolu taşımacılıklarında kuru yük gemilerine sadece konteynerlar yüklenebildiğinde eşyalarınız paketleme işlemlerinin artından yeterli büyüklüğe sahip bir bir konteyner içerisine istiflenerek taşımacılık işlemlerine geçilir.

Normal bir ev eşyasında 20 lik diye tabir edilen 32,9 metreküplük konteyner tercih edilirken yoğun bir eyaya sahip olan evler için 40 lık yani 67 metreküplük bir konteyner tercih edilmektedir. Evinizden teslim alınan eşyalar konteyner ile limana teslim edildikten sonra o limandan başka bir kamyon ile teslim alınarak adresinize doğru yola çıkılır ve anlaşma şartlarına uygun bir şekilde teslim edilir.